Міськвиконком проголосував за присвоєння адреси будинку на вулиці Мазепи, 35

Автор: Людмила Баран

12 Aug, 2014 16:06

Поділитись публікацією
Міськвиконком проголосував за присвоєння адреси будинку на вулиці Мазепи, 35

На засідання виконкому 12 серпня прийшли мешканці Мазепи, 35. Вони добилися поіменного голосування членів виконавчого комітету за присвоєння поштової адреси їхньому будинку.

Читайте також: Курчат по осені рахують: попри рекордні засіви землі, у мерії не знають, чи буде прибуток від цієї діяльності

Спочатку проект рішення Про присвоєння поштових адрес не планували розглядати на цьому засіданні. Мешканці Мазепи, 35 прийшли на засідання виконкому вже втретє. За їхніми словами,вже три роки будинок введений в експлуатацію, вони там живуть, але не можуть отримати прописки.

Виконавчий комітет міської ради відмовлявся від присвоєння поштової адреси новобудові по вулиці Мазепи 35 в Івано-Франківську. Члени виконавчого комітету мотивували своє голосування невиконанням з боку забудівника окремих зобов’язань.  Згідно з рішенням міської ради 2012 року забудівник зобов’язувався передати місту замість зруйнованого свого часу «Будинку вчителя» громадські приміщення по вул. Мазепи, 35 площею 250 кв.м.

На засіданні виконавчого комітету цю обставину не озвучили. Мова йшла лише про заборгованість із сплати пайової участі.   Міський голова Віктор Анушкевичус  сказав, що не бачить причин відмовляти у присвоєнні адреси і переніс відповідне питання у порядку денному так, щоб проголосувати його на цьому засіданні.

Секретар міської ради Микола Вітенко зауважив, що питання щодо цього та інших будинків ще вирішуватимуть депутати на сесії. Він також порівняв забудівника із сепаратистом, який ховається зі своїми  неправомірними діями за спинами мешканців будинку. Застосування такої метафори обурило жильців Мазепи, 35.

За результатами поіменного голосування рішення присвоїти адресу Мазепи, 35 було прийняте. Дев’ять членів виконкому проголосували “за”, троє утримались і четверо були відсутні.

Мешканці вулиці Мазепи зустріли це рішення оплесками і покинули залу засідань.