Міст на Пасічну подорожчав ще на 570 тисяч

Автор: Соня Грейда

02 Nov, 2023 19:12

Поділитись публікацією
Міст на Пасічну подорожчав ще на 570 тисяч

Після коригування проєктно-кошторисної документації оголосять ще один тендер на добудову моста на Пасічну. Роботи з корегування має виконати київська фірма “Київстройпроект”, міському бюджету це обійдеться у 571 621 грн.

Про це пише Галка з посиланням на Курс.

Інформація про цю закупівлю з’явилася на сайті публічних закупівель Prozorro 2 жовтня. Пише, що договір на коригування проєкту був укладений ще 20 вересня, проте сам договір досі не опублікований.

Начальник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак пояснив, що коригування проєкту пов’язане зі змінами в державних будівельних нормах.

“Помінялися ДБН по інклюзивності і по навантаженнях. Наш проєкт був зроблений ще у 2017 році, а зміни пройшли у 19-20 роках”, – каже Галіпчак.

Будівництво передбачає три черги: перша – будівництво розв’язки, друга – будівництво під’їзної дороги з вулиці Хіміків, третя –  власне спорудження самого моста.

Галка писала, що наразі тривають роботи зі спорудження розв’язки, а договір з підрядником на будівництво моста розірвали у травні цього року.

Наразі будівництво моста вже обійшлося Франківську у 165 660 997,39 грн, на роботи з будівництва розв’язки на 2023 рік передбачено 57 560 513 грн.

Крім того, за даними сайту публічних закупівель prozorro, ще приблизно 5 млн грн витратили на виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення експертиз.

Всі новини про міст-довгобуд дивіться тут.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Читайте також: Проєкт моста-довгобуда на Пасічну знову змінять – мерія