Містечко Козацьке – творіть тут свою історію! Встигніть придбати до підняття ціни

Автор: Турій Роман

10 Вер, 2018 14:39

Поділитись публікацією
Містечко Козацьке – творіть тут свою історію! Встигніть придбати до підняття ціни

Ми живемо в такі часи, коли люди прагнуть до комфорту у всьому, що їх оточує. Найбільш важливішою частиною у цьому питанні виступає наше житло, в якому ми починаємо творити свою власну історію.

Містечко Козацьке – це зовсім новий формат житла «комфорт» класу, де все продумано до маленьких дрібниць, та створено для тих, хто прагне бути ближче до своїх коренів. Бо цей сучасний житловий проект, натхнений стилем козацького духу, включає в себе 5 просторих кварталів, де йде стрімке будівництво 10-поверхових цегляних споруд з використанням тільки екологічних та якісних матеріалів. Тому саме зараз встигніть придбати квартиру мрії до підняття цін!

Комфорт, безпека та доступність житла  – це головні принципи Девелопера, будівельної компанії «Вертикаль», тому в «Містечку Козацьке», враховуючи досвід успішного будівництва в минулому, використовуються різні інноваційні технології для покращення комфортного життя. Ще одна перевага, це розвинена інфраструктура поруч, а саме: дитячі садочки, школи, спортивні комплекси, аквапарк, торгові центри. На власній території комплексу буде: дитячий садочок «Козачок», комплекси побутового обслуговування, обладнані внутрішні двори зі спортивними майданчиками та із зоною відпочинку.

Закрита територія комплексу і пропускний режим, передбачають відсутність транспорту та сторонніх осіб, що безперечно покращує комфорт і безпеку майбутніх мешканців. А для власників авто в Містечку є підземний паркінг.

Більш детальну інформацію можна подивитися тут:  https://mk.if.ua

 МК