Мистецька резиденція Івано-Франківська прийме ще одного митця з Польщі

Автор: Людмила Баран

13 Лип, 2016 11:20

Мистецька резиденція Івано-Франківська прийме ще одного митця з Польщі

Мистецька резиденція в Івано-Франківську розпочинає наступну сесію проекту. У липні 2016 року її гостем стане польський художник Славомір Чайковський, котрий працює під іменем ZBIOK.

Під час свого семиденного перебування в місті художник створить мурал на одному з фасадів Івано-Франківська, йдеться на сторінці Теплий Арт.

“ZBIOK є одним з найвідоміших польських художників молодої ґенерації, лауреат гранд-прі IX для живописців імені Евґеніуше Ґепперта у 2009 році, лауреат премії WARTO в категорії образотворче мистецтво у 2010 році, співорганізатор і куратор фестивалю Out Of Sth у 2008-14 роках, стипендіат Міністра Культури та Національної Спадщини Республіки Польща.

Напередодні резиденції, в найближчі кілька днів, ми детальніше розкажемо про художника та проект, який він реалізує в Івано-Франківську. Очікуйте, буде цікаво”, – сказано у дописі.

Нагадаємо, минулого року мистецька резиденція в Івано-Франківську приймала польського митця Павла Альтгамера (на фото). Тоді у місті проводився Конгрес рисувальників, під час якого всі охочі розмальовували стіни готелю “Дністер”.

Згодом у місті побував аргентинський художник Хорхе Помар. 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry