Місто хоче прийняти аеропорт у комунальну власність

Автор: Дубінець Вікторія

18 Лип, 2017 11:08

Місто хоче прийняти аеропорт у комунальну власність

На позачерговій сесії Івано-Франківської міськради 18 липня міський голова Руслан Марцінків зачитав звернення міськвиконкому до обласної ради та ОДА з проханням підтримати намір прийняти міжнародний аеропорт міста у комунальну власність.

Читайте також: "Бачимо, що гральні автомати знову починають працювати", - мер Івано-Франківська

У зверненні, зокрема, йдеться, що об’єкт має стати спільною власністю міста та області, “адже динаміка розвитку будь-якого окремого міста й регіону в цілому залежить від якісного транспортного сполучення, в тому числі й авіасполучення”.

“Ми маємо шанс стати справжньою брамою до Карпат, куди з’їжджатимуться туристи з усього світу… Те, що летовище фактично перебуває у приватній власності, не дало позитивних результатів, а лише погіршило стан об’єкту. Теперішній власник не виконує зобов’язання згідно з договором, що, у свою чергу призвело до того, що з летовища йдуть авіакомпанії. Згадаємо лише досвід турецьких авіаліній, які так грандіозно заходили до Івано-Франківська… Аеропорт перебуває у жахливому стані, злітна смуга давно потребує ремонту. І якщо не почати відновлювати його зараз, наслідком може стати продаж летовища за безцінь з подальшим занепадом та знищенням об’єкту, який має важливе значення для подальшого розвитку міста”, – йдеться у зверненні, інформує “Галка”.

Тож місто просить обласну владу підтримати намір прийняти аеропорт у спільну комунальну власність для створення належних умов розвитку конкурентних перевезень, відкриття міжнародних рейсів тощо.

Нагадаємо, аеропорт перебуває у власності ТОВ “Скорзонера”, близької до групи “Приват” та нардепа Олександра Шевченка. Останні кажуть, що саме завдяки їм вдалося вберегти інфраструктуру об’єкту.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...