Місто не дає дозвіл на будівництво житла учасникам АТО, бо мешканці Хоткевича проти (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Автор: Зелінська Таня

06 Лип, 2019 10:40

Місто не дає дозвіл на будівництво житла учасникам АТО, бо мешканці Хоткевича проти (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Мешканці будинку по вулиці Хоткевича, 44 виступають проти будівництва житла для учасників АТО.

Читайте також: Відсьогодні франківці можуть подавати проєкти на Бюджет участі

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“Маємо знову не дуже приємну ситуацію. До мене прийшли стурбовані мешканці будинку на вулиці Хоткевича, 44. Вони проти забудови, яку там хоче спорудити Асоціація учасників АТО”, – пише мер.

За словами міського голови, місто “за” будівництво житла учасникам бойових дій, але в таких випадках питання має бути погодження з мешканцями, щоб уникнути соціальної напруги.

“Дозволу на будівництво місто не дає, доки не буде досягнуто згоди”, – додав Марцінків.

У коментарі до новини на Facebook-сторінці “Галки” мешканка вулиці Хоткевича Ірина Шуварінська розповіла, чому вони виступають проти будівництва.

“Ми дуже поважаємо бажання влади забезпечити гідним житлом учасників АТО та їх сімей, та ділянка для цього вибрана вкрай невдало.

Очевидним і зрозумілим було те, що такий будинок значно погіршить умови нашого проживання (а може й спричинить руйнування… експертизи, зрозуміло, ніхто не проводив), та й новим сусідам буде не вкрай комфортно за 15 м впритик. Окреме питання –  перенесення діючих комунікації – теж рішення питання громаді не показувалось або й не розглядалося узагалі.
Це просто якийсь набір порушень та безглуздих рішень на 0,5 га.

О, забула згадати цікаву деталь : квартири для членів тої спілки передбачені лише в дальньому будинку одного з 3-4 ЖК аж на Кисілевської та за умови передачі в розпорядження забудовників усієї ділянки (близько 3 га)”, – написала жінка.

У коментарях заступник голови Міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв повідомив, що для бійців з інвалідністю, багатодітних і малозабезпечених передбачено 30 квартир, а ділянки – 0,28 га по вулиці Кисілевської та 0,5 га на Хоткевича.

“Згідно угоди передбачено понад 30 квартир для бійців з інвалідністю, багатодітних і малозабезпечених. Наші ділянки 0,28 по Кисілевський та 0,5 по Хоткевича. ДПТ прийнято у травні 2018 року. Застарілі комунікації будуть реставрувати, а частина переноситись під будівництвом дороги, яка буде збудована для всіх жителів міста. Окрім того ми передбачили великий сквер протяжністю понад 90 метрів для жителів мікро району. Ми також врахували побажання мешканців минулого року, відступили подалі від будинку зменшили пляму забудови. І останнє все буде згідно букви закону, ви (ред. мешканці вулиці) маєте право протестувати чи писати скарги, але не маєте права писати не правду і вводити громадськість в оману. Прошу Вас поважати учасників бойових дій і їх сім’ї, у кожного своя непроста історія життя і свій біль про війну”, – написав Андріїв.

У коментарі “Галці” Назарій Кішак, який відповідає за зв’язки зі ЗМІ у Міській Асоціації учасників АТО, розповів, що планує провести опитування у районні. За його словами, на слухання до мера ходять одні й ті самі люди.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry