Сім тисяч світлин франківців утворили мозаїчне панно

Автор: Людмила Баран

17 Apr, 2014 17:08

Поділитись публікацією
Сім тисяч світлин франківців утворили мозаїчне панно

17 квітня на вулиці Незалежності, навпроти департаменту житлово-комунального господарства, розмістили оновлену мозаїку з фотографій мешканців Івано-Франківська.

Нова  мозаїка, розроблена одним з рекламних агентств міста,  складається приблизно з 7 тисяч світлин. Її  розмір – 3,5 х 8,5 м.  Цього разу  на ній зображено вокзал як ворота до Івано-Франківська. Мозаїку прикрасили вишитими узорами, а також Тризубом. На роботу пішло кілька тижнів.  Панно приклеїли до конструкції з ДСП, що загороджує вітрину магазину, в якому проводиться ремонт.

Читайте також: Молодіжний міськвиконком створює нову громадську організацію

«Дуже приємно, що мешканці захотіли бути частинкою цієї мозаїки. Люди писали: «Ми любимо своє місто і хочемо бути його частинкою». Наш досвід переймають й інші міста України, так, наприклад, подібна фотомозаїка з’явилася у Рівному», – розповіла  голова Івано-Франківського Молодіжного міськвиконкому Ірина Рабарська.

Тепер цілий рік «вокзал» із облич франківців прикрашатиме центр міста.  Організатори закликали мешканців та гостей міста не нищити фотомозаїку і берегти подарунок, повідомляє “Фіртка”.

 Як відомо, попередню мозаїку із зображенням Музею мистецтв Прикарпаття знищили вандали.

Теги: