“Місто повинно розширювати свою територію”, – Марцінків про створення Івано-Франківської ОТГ (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Січ, 2019 15:29

“Місто повинно розширювати свою територію”, – Марцінків про створення Івано-Франківської ОТГ (ФОТО)

У суботу, 19 січня, в Івано-Франківську відбуваються громадські збори, де обговорюють можливість створення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади.

Читайте також: Місто хоче придбати електробуси

На зборах йдеться про перспективу об’єднання Івано-Франківська з містом Тисмениця, а також селами Вовчинець, Угорники, Микитинці, Крихівці, Хриплин, Угринів, Узин, Березівка, Добровляни, Загвіздя, Колодіївка, Підлісся, Підлужжя, Підпечери, Рибне, Черніїв, Чукалівка, Драгомирчани, Лисець, Старий Лисець, Радча для створення ОТГ.

Директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк зазначив, що в області четвертий рік тривають процеси зі створення об’єднаних територіальних громад, пише “Галка”.

“Я схвалюю дану ініціативу, оскільки це дозволить розшити території сіл, наприклад, для розбудови та власного розвитку”, – говорить Панасюк.

Міський голова Руслан Марцінків додав, що місто повинно розширювати свою територію. Тому, за словами мера, громади мають вирішити, чи вони об’єднюються у власні ОТГ чи приєднаються до міста.
Марцінків наголосив, що остаточне слово за громадами.

Нагадаємо, що міський голова на дану тему сьогодні поспілкувася із жителями села Вовчинець.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry