Місто позбулося незаконного пункту прийому склотари

Автор: Людмила Баран

04 Jul, 2014 10:13

Поділитись публікацією
Місто позбулося незаконного пункту прийому склотари

На вулиці 24 Серпня знесли кіоск, який цілий рік створював незручності мешканцям довколишніх будинків. 

За словами депутата міської ради Оксани Савчук, боротьба з незаконним пунктом склотари тривала півтора року.

Все почалося з того, що підприємець уклав договір на оренду ділянки для встановлення торгового павільйону. А потім він передав право на оренду іншій особі, яка розмістила там пункт прийому склотари та макулатури.

Кіоск встановили занадто близько до пішохідної доріжки. На неї викладали макулатуру і порожні пляшки, постійно збиралися  малозабезпечені особи. Тому діти боялися ходити до школи повз кіоск.

Мешканці звернулися до Оксани Савчук, вона подавала до міської ради депутатські запити з цієї проблеми. Відтак, пункт склотари перевіряли інспекція з благоустрою, управління торгівлі. Але  до жовтня 2013 року тривав договір на оренду, тому кіоск не вдавалося демонтувати.

“Паралельно з цим процесом мешканці збирали підписи. Підприємець не йшов з ними ні на які мирові угоди. Його просили посунути чи розвернути кіоск, але він не погоджувався. Звичайно, сама переробка макулатури нікому не приносила шкоди, і якби підприємець звернувся в управління архітектури за необхідними дозволами, то пункт прийому можна було б перенести.

Але підприємець не знайшов спільної мови. На його адресу відправили 4 листи за останні місяці, але він ніяк не реагував. Місто зробило демонтаж кіоску за свій рахунок, і ці кошти підприємець ще повинен відшкодувати”,  – говорить Оксана Савчук.