Місто розірвало угоди із сімома перевізниками

Автор: Людмила Баран

22 Jul, 2014 17:44

Поділитись публікацією
Місто розірвало угоди із сімома перевізниками

До міськвиконкому з початку року надійшло 20 скарг на власників громадського транспорту.

Читайте також: На міське кладовище планують запустити електросамокати, – Смушак

Про це розповів  начальник Департаменту  комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак на оперативній нараді міського голови 22 липня.

Скарги пасажирів щодо незадовільної якості перевезень, порушення правил дорожнього руху, з’їзду з маршрутів є підставою для працівників Департаменту, щоб влаштовувати перевірки і рейди у маршрутках.

В результаті таких заходів, як повідомив Михайло Смушак, було розірвано угоди із сімома перевізниками. Складено 410 актів про порушення, надіслано 16 листів-претензій. Також були прохання до перевізників про  дисциплінарні стягнення з водіїв.

Після незаконного страйку перевізників на них було складено по 2 акти про правопорушення. А три акти є підставою розірвати угоду.

З вересня у міських маршрутках мають з’явитися квитки і GPS-навігація. Щодо останнього минулого тижня проводилися громадські слухання. Стосовно введення квитків з перевізниками у Департаменті провели кілька нарад.

“Перевізникам невигідно, щоб за ними вівся контроль. Вони говорять, що все й так добре. Як би все було добре, то ми б не вимагали компостерів та GPS”, – зауважив Михайло Смушак.

Також чиновник розповів, що у міських автобусах працюють громадські інспектори, яким Департамент видає спеціальні посвідчення. За його словами, з 80 осіб, внесених до бази спостерігачів, активно працюють лише одна чи дві людини, решта вже не цікавляться контролем пижиків.

Теги: