“Місто – суцільна ковзанка”: що думають франківці про нерозчищені тротуари

Автор: Андрій Макітра

04 Dec, 2023 13:39

Поділитись публікацією
“Місто – суцільна ковзанка”: що думають франківці про нерозчищені тротуари

В останні дні в Івано-Франківську були значні опади снігу та перепади температури, це спричинило складну прохідність на тротуарах міста для пішоходів: застій снігу, води, а згодом і ожеледицю. Зокрема своє обурення з приводу цього, третього грудня, висловив депутат міської ради Стефан Магас від ВО “Батьківщина”.

“Вчора пройти тротуарами по мокрому снігу чи проїхати з дитячим візочком було дуже важко. Сьогодні все замерзло! Цікаво, що сьогодні напишуть ті представники комунальних служб, які вчора писали, що в суботу в комунальників вихідний і що їм за роботу у вихідний не платять? Запрошую Вас пройтись тротуарами, зокрема по вулиці Франка! Про двори вже мовчу! В ночі на понеділок прогнозують сильний мороз! Цікаво, що робитимуть комунальники з тротуарами в свій робочий день в понеділок?”, – написав Стефан Магас.

Також своє обурення з приводу стану тротуарів висловили інші мешканці Івано-Франківська у соцмережах. Дехто каже, що у не прочищених тротуарах винні не комунальники, а звичайні мешканці міста, які могли б власноруч почистити місця біля своїх домівок тощо. Галка зібрала коментарі франківців з приводу цього.

 • Андрій Шелефонтюк Колись, з 5 ранку двірники чистили тротуари, а снігоочисна техніка дороги, щоб ранком люди проснулись І комфортно було йти до праці. Відлигу найефективніше чистити після обіду, але то потрібно бути газдою, просто – людиною. Освіта і партійність тут ні при чому.
 • Надія Світлик Сьогодні зранку з мамою ледве дійшли до церкви. Дві старші жіночки на підході до церкви упали. Тротуари абсолютно нічим не посипані. Виходячи з церкви на воротах як і завжди кожної неділі стоїть мужчина, який роздає мерівську газетку та календарик. Скільки ж коштів іде на рекламну продукцію, а посипати тротуари та дороги немає коштів.
 • Natalia Khorob Всім цікаво! Але комунальники такі ж люди, як і ми. А враження, що з іншої планети. Байдужість, безвідповідальність вражає. Особливо керівництва.
 • Тетяна Крохмалюк В понеділок до обіду будуть пити каву і чекати коли розмерзнеться.
 • Віталій Круп’як Місто – суцільна ковзанка.
 • Lena Zenkovska замість прибрати кашу в суботу – будуть фігарити ломами і понеділок, заодно і буде що поремонтувати коли сніг зійде. замкнуте коло.
 • Тамара Якимів От ходила я сьогодні по місту і думала:а як хлопці на протезах зможуть долати цей жах, та чи навіть просто на скалічених ногах? Мер дуже влітку на візку покатушки демонстрував, хай завтра виїде.
 • Артур Кучеренко А хто мав ті всі тротуари чистити ? Жменька тих пенсіонерів , які працюють двірниками?А що заважало більшості коментаторів почистити тротуар біля свого будинку ? Напевно квартплата в 3грн/м2 заважає.
 • Taras Varvaruk Дитину там так розтрясло, що ледве коляска не розвалилася, але в нас кожен день звіт: що комунальники працюють і звітують.
 • Haluna Haluna Не знаю як на інших вулицях, а на вулиці Коновальця кожної зими чекають поки сніг сам не розтане.
 • Anastasiya Tsyperdyuk Аншлаг у травмпункті буде.
 • Natalia Khorob Жахливо слизько. Люди падають. Особливо літні. Якби не старався не впасти, не виходить.