Містобудівна рада рекомендує сестрам-мироносицям розібрати паркан монастиря

Автор: Людмила Баран

26 Вер, 2014 12:13

Містобудівна рада рекомендує сестрам-мироносицям розібрати паркан монастиря

В Івано-Франківську на вулиці Кондукторській збираються спорудити каплицю. Замовник – Згромадження сестер мироносиць під покровом святої Марії – Магдалини. На представленні проекту споруди  в містобудівній раді до нього було кілька зауважень.

Нову богослужебну каплицю планують спорудити на території монастиря на вулиці Кондукторській, 2 А,  поблизу залізничного вокзалу.

Містобудівна рада 25 вересня переглянула креслення проектної організації ППФ “Пилипів”. Більшості здалося, що каплицю слід розташувати не так  близько до сусідніх будівель на ділянці монастиря, як це передбачено проектом. Це потрібно для кращого візуального сприйняття каплиці із сусідніх вулиць, а  також для пожежної безпеки.

Однак частина ділянки, яку монастир обгородив парканом, знаходиться лише в його користуванні, а не у власності. Тому члени містобудівної ради порадили монахиням звернутися до міської ради, щоб їм виділили цей шматок землі. Крім того, вони рекомендували їм розібрати частину мурованого паркана перед  каплицею і встановити більш прозорий, металевий, і зробити вхід на територію майбутньої споруди відкритим для містян.

Містобудування та архітектура_0080

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...