Місце для візового центру на Пасічній вибрали нелогічно, там треба покращити благоустрій, – Смушак

Автор: Борис Марія

21 Чер, 2016 09:14

Поділитись публікацією
Місце для візового центру на Пасічній вибрали нелогічно, там треба покращити благоустрій, – Смушак

Біля візового центру на вулиці Тролейбусній, 4А планують перепланувати вуличний простір та благоустрій.

Читайте також: Опалювальний сезон у Франківську може завершитися цього тижня — Смушак

Про це розповіли 21 червня під час оперативної наради.

«Люди, які обирали місце для візового центру, не все обдумали. Нема логістики. Люди стоять під сонцем, немає де припаркувати машину», – прокоментував директор  Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак і підтвердив  свої слова фотофактами.

Також там є велика кількість незаконної реклами, мафів. Останні маю дозволи тільки від ринку, який діє поруч. Успішно процвітає стихійна торгівля. Тротуари в поганому стані.

Читайте також: Пасічнянська “євроінтеграція”: як змінилося життя мікрорайону після перенесення візового центру (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Комунальники пропонують змінити схему руху. Адже там є 4 дорожні полоси, на 2 з них водії хаотично паркуються. Михайло Смушак зауважив, що на вулиці Тролейбусній можна облаштувати вело доріжку. Також тут можна облаштувати фонтанчик, де люди зможуть попити воду. Є потреба встановити туалет, велопарковки, урни та лавочки.

«Муніципальна інспекція почала вирішувати проблему з мафами та стихійною торгівлею», – додав Смушак.

«Проблема дуже велика. За півроку видали велику кількість віз, яких буде ще більше. Тому там треба навести порядок у найкоротший термін», – сказав мер Івано-Франківська..