Місцеві буровики закупили військовим в АТО теплого одягу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

05 Лис, 2014 18:42

Місцеві буровики закупили військовим в АТО теплого одягу (ФОТО)
Працівники Прикарпатського управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта» перерахували одноденний заробіток для допомоги бійцям 4-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України.

За ці кошти на швейній фабриці «Довіра» в м. Долина замовили 131 комплект військової форми, закупили берці, а трохи згодом привезуть землякам, які наразі на Прикарпатті проходять ротацію, штани.

«Колись на фабриці «Довіра» шили військову форму для бійців НАТО, − розповів Григорій Третяк, голова профспілкової організації Прикарпатського УБР. − Тож для них наше замовлення не стало несподіванкою, виконуючи його, врахували всі побажання військових».

Це підтверджує командир батальйону Сергій Шуляк. Приймаючи корисні подарунки, він каже: представники підрозділу брали активну участь у розробці дизайну форми і тепер сподіваються, що вона надійно служитиме в бойових умовах. Адже пошита з якісної тканини, утеплена, має багато кишень.

За добру справу представникам Прикарпатського управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта» подякував заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович, слова вдячності він також адресував бійцям батальйону.

«Ви сьогодні знаходитеся на передовій, захищаючи нас, за це вам велика шана, − сказав він. − Хочемо, щоб війна нарешті закінчилася, і ви проводили лише навчання, не більше, повертаючись до мирного життя».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...