Місцеві підприємці згодні переходити на альтернативні види палива

Автор: Людмила Баран

04 Aug, 2014 15:12

Поділитись публікацією
Місцеві підприємці згодні переходити на альтернативні види палива

Представники обласних організацій промисловців та підприємств на зустрічі в ОДА обговорили питання підготовки до опалювального сезону.

На сьогоднішній день основною проблемою, яке турбує як підприємців, так і представників влади, є підготовка до опалювального сезону. Найперше завдання в нинішній ситуації, що складається на енергетичному ринку країни – є забезпечення теплом підприємств, де цілодобово перебувають люди, також соціальні заклади та установи, пише прес-служба ОДА.

“В умовах загрози важкої зими та через нестачу російського газу, основним завданням на сьогодні є модернізація систем теплопостачання, які забезпечать скорочення споживання природного газу для виробництва теплової енергії. Тому цілком доцільним є встановлення твердопаливних котлів, які працюють на альтернативних видах палива”, – зазначив Сергій Адамович.

У свою чергу, місцеві підприємці підтримують перехід на альтернативні види палива. Вони переконані, що це дозволить створити нові робочі місця, зменшити навантаження на фінансову систему Прикарпаття та виконати державну програму щодо ощадного використання енергоносіїв.