Містяни обурені новоствореною платною парковкою в Івано-Франківську

Автор: Єва Жасминова

26 Січ, 2019 17:37

Містяни обурені новоствореною платною парковкою в Івано-Франківську

Про це у Фейсбуці написала Galia Pryshliak.  Жінка скаржиться на те, що парковку не розчистили від снігу.

“Друзі, давайте “прославимо” новостворену платну парковку на вулиці Коновальця в Івано-Франківську (в дворі біля магазину “Вопак”, – написала жінка.

Galia Pryshliak розповідає, що сьогодні зіштовхнулася з нахабством, адже при  в’їзді на парковці усе завалено снігом. Жінка намагалась вирішити цю проблему з персоналом, проте їй відказали, що ніхто не збирається його чистити, інформує Галка.

“Ледь, заїхавши автомобілем, по кучугурах снігу (ніби десь у глухому лісі), підійшла до будки, в якій сидить такий собі тип (паркувальник), який нічого не знає, у якого питаю: чому не чистять парковку і пожалілася йому, що ледь заїхала сюди, так як машина на вїзді забуксувала. У відповідь почула таке: “Я ж не лишу свій пост і не піду чистити від снігу. То не моя робота!” Іншими словами відповів – заїжджайте собі як хочете!”, – каже водійка.


Та це не був фінал розмови, при виїзді Galia Pryshliak  побачивши на моніторі вартість парковки у 24 гривні.

“Зрозумівши, що це явно не відповідає тарифу, попередньо оголошеному у пресі (7грн/1год), спитала його по якому тарифу він рахує, у відповідь той сказав:” я нічого не рахую, то ком’пютер рахує вашу карту, я нічого не знаю, що ви від мене хочете? Я собі просто сиджу працюю і такі як ви мене не цікавлять. Я не повинен нічого знати!”  Професійні здібності цього типа просто зашкалюють!!!
Обурює те, що поставили будку, шлагбаум і платіть за це гроші! А як же на рахунок того, щоб сніг розчистити, де сервіс? За що платити? Хто повинен за це відповідати? Ну і звичайно ж чеку ніхто не дав!
Я ж не проти того, щоб заплатити гроші і залишити авто на розчищеній, акуратній парковці під охороною, але розумію, що це черговий “розвод” на гроші!”, – обурюється Galia Pryshliak.

У коментарях жінку підтримали, зокрема

 Oles Mg пише : “ті всі парковки то просто звичайне здирницитво на дорозі… Парковка має коштувати 1-2 грн не більше і гроші щоб йшли прямо в бюджет міста.. тоді можна цим користуватися
А так ви просто платите гроші які йдуть кільком людям в кишені і які палець об палець не хочуть вдарити щоб щось зробити”

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...