Мітингуючі під Нацбанком у Івано-Франківську вимагають стабілізації гривні (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

12 Гру, 2014 11:01

Поділитись публікацією
Мітингуючі під Нацбанком у Івано-Франківську вимагають стабілізації гривні (ФОТО)

У Івано-Франківську 12 грудня відбувся мітинг перед відділення Національного банку України в Івано-Франкіську.

Читайте також: Понад десять нових банків передано у Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Мітинг організований в межах Всеукраїнського руху протестів проти керівництва Нацбанку.

“Ми проводимо мітинг проти недолугого керування в сфері банківських послуг, банківського кредитування. Основна наша вимога – стабілізація курсу гривні. Це кров нашої держави, і якщо вона буде зараженою, то про світле майбутнє надалі не йдеться” -розповів організатор мітингу в Івано-Франківську Андрій Воспаленко.

Серед інших вимог протестуючих – відставка голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої, а також переведення валютних кредитів в гривні по курсу, який був на момент оформлення кредитних зобов`язань.

“Гонтарєва за час свого правління загнала банківську систему в такий глухий кут, що не відомо скільки часу потрібно буде, щоб вибратися з цієї кризи. Надалі ми вимагатимемо, щоб голову Нацбанку вибирали лише після парламентських слухань” – зазначив Воспаленко.

На мітинг прийшли позичальники та депозитні вкладники, які не можуть отримати свої валютні депозити, через її відсутність в банках.

“Я прийшла на мітинг, щоб вимагати справедливості. Я брала кредит, коли долар був 8 гривень, а тепер що? Зарплатане піднялася, а долар виріс вдвічі. Як мені погашати цей кредит, якщо у мене двоє неповнолітніх дітей і хворі батьки?” – розповілаучасниця мітингу Ольга Маленька.

Аналогічні мітинги в цей день відбудуться у всіх обласних центрах країни.