Митрополит Володимир Війтишин провідав хворих зі сходу у Лисецькій лікарні (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

21 Apr, 2022 12:46

Поділитись публікацією
Митрополит Володимир Війтишин провідав хворих зі сходу у Лисецькій лікарні (ФОТО)

20 квітня архієпископ і митрополит владика Володимир Війтишин спільно з директором БФ «Карітасу» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Володимиром Чорнієм здійснили візит до Лисецької лікарні.

Читайте також: 14 кімнат і кабінет психолога: у Надвірній відкрили шелтер для переселенців (ФОТО)

Наразі в медичній установі перебувають евакуйовані мирні мешканці з міст та селищ Луганської області, які зазнали значних бомбардувань ворога.

Працівники Карітасу зібрали та передали Великодні пакунки з продуктовими наборами та засобами гігієни для всіх потребуючих, щоб підтримати їх в часі війни та поділитися милосердям напередодні свята.

Про це інформує “Галку” департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

“Митрополит Володимир уділив своє Архієрейське благословення всім пацієнтам, які перебувають в стінах лікарні, а також лікарям та усім працівникам лікарні”, – йдеться в повідомленні.

У своєму слові Владика Володимир подякував усім за діла милосердя, які люди спільно чинять для нужденних кожен на своєму місці.

«Ми об’єднані один навколо одного та разом плекаємо перемогу для України, – продовжив архієрей, – Господь з нами, а ми в єдності показуємо силу українського народу. Хай Бог благословить волонтерів, воїнство та всіх, кому потрібно скоре одужання!»

Наразі лікарня прихистила 78 людей, які покинули свої домівки, а зараз мають необхідність у лікуванні та реабілітації. Серед них є тяжко хворі, поранені та потребуючі операцій пацієнти. Більшість з них – люди похилого віку, які втратили свої домівки та були евакуйовані з допомогою волонтерів та небайдужих людей.

Тож, працівники «Карітасу» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ залишилися з хворими, щоб допомогти людям у найнеобхіднішому.