МІУК поскаржився на утиски поліції в ДБР, Князєву та бізнес-омбудсмену

Автор: Застава Максим

12 Feb, 2019 12:54

МІУК поскаржився на утиски поліції в ДБР, Князєву та бізнес-омбудсмену

Упродовж останнього року є всі підстави вважати, що слідчі підрозділи Івано-Франківського ГУНП в Івано-Франківській області розпочали безпідставні та надумані кримінальні переслідування щодо КП “МІУК”.

Читайте також: Двоє фахівців МІУК атестовані Мінрегіоном

Наразі підприємству відомо про п’ять кримінальних справ. Судами винесено з десяток ухвал, а старанними слідчими поліції проведено вже два обшуки.

Аби допомогти колегам з правоохоронних органів максимально об’єктивно розібратись у придуманих ними справах, підприємство регулярно публікує детальні звіти про їх “творчу” діяльність щодо КП “МІУК”.

Також направлені звернення в Державне бюро розслідувань, голові Національної поліції пану Сергію Князєву та бізнес-обмудсмену Альгірдасу Шеметі, пише “Галка” з посиланням на прес-службу КП “МІУК”.

Сьогодні офіс ради бізнес-омбудсмена повідомив, що за результатами попереднього вивчення скарги КП “МІУК” було вирішено взяти її в роботу.

“Сподіваємось і на відповідну реакцію керівництва Національної поліції України”, – додали у підприємстві.

Відповідно до Регламенту Ради бізнес-омбудсмена, бізнес-омбудсмен розглядає скарги щодо можливого вчинення корупційних діянь та/або інших порушень законних інтересів суб’єктів підприємництва внаслідок дій або бездіяльності з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб. Згідно з пунктом 9.2.1. Регламенту після попереднього вивчення бізнес-омбудсмен приймає рішення про початок розгляду або про залишення скарги без руху.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry