МІУК прозвітувався про використання коштів та виконані роботи за 2017 рік

Автор: Вадим Войтик

13 Jul, 2018 12:30

Поділитись публікацією
МІУК прозвітувався про використання коштів та виконані роботи за 2017 рік

Комунальне підприємство “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” прозвітувало про роботу та фінансові результати за минулий, 2017 рік.

Читайте також: У Франківську розгнівані сусіди залили бетоном розкопку під будинком (ФОТО, ВІДЕО)

Підприємство надає послуги з комплексного обслуговування та утримання будинків та прибудинкових територій, виконання поточних та капітальних ремонтів житлових будинків міста Івано-Франківська. Також на балансі підприємства є єдиний комунальний готель міста «Бандерштадт».

За 2017 рік обсяг виконаних робіт та наданих послуг КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» склав 68,5 млн.грн., що на 24 млн більше, ніж у 2016 році. При цьому оплата наданих послуг складає біля 94%, – повідомляє прес-служба “МІУК”.

Підприємство продовжує  ремонти житлового фонду м. Івано-Франківська за участі мешканців за двома програмами:  «Програмою модернізації житлового фонду» (в т.ч. теплова модернізація) та «Програмою облаштування прибудинкових територій».

В рамках відповідних програм виконано поточний та капітальний ремонти 36 дахів, 13 ліфтів, 45 розгалужень підвальних мереж, 30 прибудинкових територій. Проведено утеплення 8 будинків. Замінено на енергозберігаючі вікна 91 будинку.

Дані програми реалізовуються як за рахунок статутних коштів підприємства, так і за рахунок коштів власників квартир. Загалом на ремонти житлового фонду використано 17,7 млн грн статутного капіталу підприємства.

Повний і пооб’єктний звіт опубліковано на сайті підприємства.

“Хочу наголосити, що попри закиди у непрозорості використання коштів статутного капіталу, КП “МІУК” щорічно і щоденно звітує про кожну витрачену копійку, – зауважив заступник директора Олександр Качанко. – Не даремно вже неодноразово МІУК було визнано найпрозорішим комунальних підприємством не лише Івано-Франківська, але й Західної України.

Загалом, за експертними оцінками, на ринку надання послуг з управління будинками в Івано-Франківську працює близько 40 підприємств.

КП “МІУК” – найбільша управляюча компанія, на балансі якої перебуває 703 будинки, з них 647 житлових та 56 – нежитлові будівлі. Зрозуміло, що роботи – багато. Але загалом вони виконуються. Важливо, щоб ініціаторами робіт виступали саме мешканці, бо тільки мешканці, як ніхто інший, мають бути зацікавленими у покращенні та належному утриманні власного житла, – прокоментував звіт міський голова Руслан Марцінків.