“Мій шлях тернистий, але я його йду завдяки вам”, – Оксана Кваснишин просить про подальшу підтримку

Автор: Людмила Баран

07 Лип, 2017 10:49

“Мій шлях тернистий, але я його йду завдяки вам”, – Оксана Кваснишин просить про подальшу підтримку

Журналістка з Івано-Франківська Оксана Кваснишин, котра бореться з раком, дякує тим, хто її підтримує, та просить допомогти зібрати їй кошти, щоб одужати. 

Про це вона написала на своїй сторінці у “Фейсбуці”:

“Я кілька разів починала писати цей пост, але поки сил не вистачає, і хоч спухлі пальці спласли – не слухаються… і мене опановує страх.

Мозок час від часу нагадує, що я безсила перед власною хворобою і я вже починаю вірити… поки раптом не згадаю скільки людей вірять у моє одужання і то дає мені крила та силу йти до одужання. Люди, ви – Янголи! Дякую вам, що ви поруч зі мною, незважаючи на відстань та різницю в часі… Мій шлях тернистий, але я його йду завдяки вам, вашим молитвам, підтримці та вірі.

На цих фото я до і після операції та трьох хімій. Я не знаю скільки уже пройдено: половину, третину, дві третіх… я знаю, що є лише шлях вперед і мені стає моторошно, що за відсутності коштів я з моїми рідними самі цей шлях не пройдемо… що мені доведеться тут провести більше днів, на які у нас вистачило коштів. Потім ще як мінімум три хімії. Трохи більше половини потрібної суми уже зібрано. Нині у нас лишилося менше 1500 євро.

Мені непросто просити гроші, коли в біді стільки діток, яким потрібна допомога. Соромно заявити на весь світ, що я хочу жити… А я справді ХОЧУ ЖИТИ! Люди, допоможіть мені не втратити мій шанс на одужання… Моє врятоване життя не буде прожито марно. Я вам обіцяю, що продовжуватиму творити добро для інших людей, які, як і я зараз, намагаються не опустити руки.

Люблю вас та прошу Господа оберігати вас та ваші родини від біди.

Реквізити для допомоги:
– гривнева картка “Приватбанку” 5168 7427 0030 5794 (Говера Володимир Антонович) – чоловік Оксани Кваснишин.
– Переказ – Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera, Ukraine, Ivano-Frankivsk (будь ласка, після переказу коштів, напишіть номер і суму переказу та ім’я відправника) Vova Govera
– онлайн сервіси для збору коштів:

https://www.gofundme.com/OksanaKvasnyshyn
https://www.youcaring.com/oksanakvasnyshyn

PayPal [email protected] – Oksana Krasulya (з позначкою “на лікування Оксани Кваснишин”)

А також переслати кошти можна через фейсбук-повідомлення (лише для жителів США)”

кваснишин

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...