“Між снігом і вогнем”: у Франківську відкрилася виставка графіки білоруського художника (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

04 Жов, 2019 16:32

“Між снігом і вогнем”: у Франківську відкрилася виставка графіки білоруського художника (ФОТО)

Четвертого жовтня в Івано-Франківську у галереї “Арт на Мур” відкрилася виставка графіки Андрія Скітьова “Між снігом і вогнем”.

У персональній виставці білоруського художника представлені роботи за останні кілька років творчої діяльності, інформує “Галка”.

“Людські почуття можна розглядати безкінечно, тому що вони й мають необмежену кількість відтінків. Скітьов відображає життя сучасних людей у максимально психологічному забарвлені. Часто звичайні сцени з життя набувають загостреної й узагальненої форми, яка переводить повсякденність в підвішений стан і навпаки, відображені трагічні події зливаються з навколишнім середовищем, перетворюються майже в ландшафтну замальовку. Графічні аркуші схожі на старі фотографії, яким не вистачає кольорів, в композиція нагадує аматорський репортажний знімок або випадковий етюд”, – йдеться в описі.

У мистецтві Скітьов не любить надуманості, поверховості і вторинності. Його мистецтво має бути, перш за все, щирим і відповідати тому простору та часу, в якому живеш.

Довідково. Андрій Скітьов народився в 1968 року у місті Новосибірськ. У 1986 році закінчив Республіканську школу-інтернат з музичного і образотворчого мистецтва імені І.А. Ахремчика. У 1994 році закінчив Білоруську академію мистецтва, кафедра монументально-декоративного мистецтва. Член Білоруської спілки художників з 2005 року.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry