“Міжкультурна кухня”, або як франківські поліціянти готували з іноземними студентами (ФОТО)

Автор: Турій Роман

25 Oct, 2016 18:17

Поділитись публікацією
“Міжкультурна кухня”, або як франківські поліціянти готували з іноземними студентами (ФОТО)

Сьогодні, 25 жовтня, патрульні поліцейські, студенти-іноземці та місцеві активісти зібралися на “Міжкультурній кухні”.

Читайте також: Близько півсотні франківських студентів працюватимуть радниками поліціянтів при училищах та коледжах (ФОТО)

На заході поліціянти приготували борщ, а іноземні студенти – традиційну індійську страву з курки, інформують кореспонденти “Галки” з місця події.

Активіст організації СТАН Богдан Дубильовський розповів, що зустріч спрямована на те, щоб налагодити контакти між поліцією і різними верствами населення, які не до кінця соціалізовані чи захищені. Це, зокрема, іноземні студенти.

“Ми за інтеграцію людей, знайомства. І вважаємо, що саме на кухнях та в неформальних обстановках зароджується дружба”, – розповів активіст.

Під час приготування їжі частина патрульних грала разом зі студентами та активістами у настільні ігри . Присутні говорили на неформальні теми. Як зауважила поліціянтка Таміла Кульпа, панувала надзвичайно позитивна атмосфера: всі усміхнені – і це найголовніше.

“На жаль, авторитет новоствореної поліції зараз падає, але, насправді, все, що ми робимо – робимо для людей. Через подібні заходи ми стаємо ближчими до громадян”, – зауважила Таміла Кульпа.

Студент з Азербайджану Таїр розповів, що завдяки таким подіям він знайшов багато друзів. А знайомство з патрульними дозволило йому стати більш відкритим до спілкування з різними людьми.

Наприкінці всіх присутніх запросили до спільної вечері.