Міжнародна кампанія за чисте повітря: пристрій франківських підлітків пройшов аудит у чеських фахівців

Автор: Костинюк Олександр

08 Жов, 2019 18:43

Міжнародна кампанія за чисте повітря: пристрій франківських підлітків пройшов аудит у чеських фахівців

Станції громадського моніторингу повітря EcoCity, розроблені франківськими підлітками, пройшли аудит у чеської організації “Арніка”.

Читайте також: Українські інновації та євростандарти: як франківські підлітки моніторять, чим ми дихаємо (ФОТО)

Команда технічних експертів EcoCity за підтримки чеської організації “Арніка” в рамках міжнародного проєкту “Кампанія за чисте повітря в містах східної України” розпочала роботу над станціями громадського моніторингу якості повітря нового покоління.

25 вдосконалених міністанцій найближчим часом встановлять у п’яти промислових містах України: Харкові, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Краматорську, інформують на сторінці EcoCity у Facebook.

“ГО “Арніка” займається екологічним моніторингом. У них є лабораторія, свої науковці, які досліджують забруднення в містах України. Це міжнародний проєкт “За чисте повітря в містах східної України”. “Арніка” провела аудит нашого пристрою, і ми їм підійшли за всіма параметрами. Два місяці вели переговорили, чехи приїжджали сюди, були скайп-конференції. Вони визнали, що ми підходимо за всіма параметрами по громадському моніторингу якості повітря, – і залучили нас до Кампанії”, – розповідає координатор проєкту EcoCity Олексій Трелевський.

Довідково. Міжнародний проєкт “Кампанія за чисте повітря в містах східної України” реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чехії у рамках Програми співпраці для трансформації.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...