Міжнародна співпраця: науковець франківського медуніверситету взяв участь у симпозіумі в Австрії

Автор: Застава Максим

21 Січ, 2020 08:55

Міжнародна співпраця: науковець франківського медуніверситету взяв участь у симпозіумі в Австрії

Днями у столиці Австрії Відні відбувся міжнародний симпозіум за участі фахівців дерматовенерологів з Європи, Азії та Африки. В роботі наукового форуму взяв участь завідувач кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету доцент Олександр Александрук.

Читайте також: Франківцям розповіли, як визначити меланому і запрошують на безкоштовний огляд (ФОТО)

Про це повідомляє пресслужба вишу.

«Захід був присвячений проблемі генералізованого пустульозного псоріазу. Обговорювались генетичні та імунні механізми дерматозу, світові підходи до діагностики та лікування хвороби, клінічні випадки з різних країн, перспективні напрямки для розробки нових лікувальних технологій», – розповідає Александрук.

За результатами зустрічі очікується подальша міжнародна співпраця з метою покращення результатів лікування хворих на генералізований пустульозний псоріаз.

Довідково. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, близько 1,5 млн українців щодня борються з псоріазом. Генералізований пустульозний псоріаз, висипання з гнійним вмістом, які зливаються в одне велике ураження, є одним з ускладнень псоріазу, яке може призвести до інвалідності. Псоріаз невиліковний, але його можна успішно контролювати протягом усього життя, якщо слідкувати за перебігом хвороби та дотримуватись рекомендацій спеціалістів. Для погодження будь-якого плану боротьби з псоріазом потрібно звертатись до лікаря, адже неправильне лікування може лише погіршити стан людини.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry