Мобілізація: начальник івано-франківського обласного ТЦК і СП назвав топ-3 потрібні фахи у війську

12 Тра, 2024 21:11

Поділитись публікацією
Мобілізація: начальник івано-франківського обласного ТЦК і СП назвав топ-3 потрібні фахи у війську

Начальник Івано-Франківського ТЦК і СП Володимир Бабанін у розмові про мобілізацію на Прикарпатті назвав найзатребуваніші професії у Збройних силах України.

Про це Бабанін розповів у інтерв’ю “Західному кур’єру”, пише Галка.

За його словами – найпотрібніша наразі піхота.

“З власного досвіду колишнього командира штурмового батальйону знаю, що найболючішим питанням на фронті є брак піхоти, дефіцит стрільців та стрільців-помічників гранатометника. Так, мало хто хоче йти в піхоту, але, на жаль, ми не зможемо виграти війну, якщо не будемо «на нулі»”, – зазначив Бабанін.

Він додав, що в цілому мобілізаційна кампанія у області відбувається мирно, “немає блокувань, акцій протестів та великої кількості заяв та скарг на роботу службовців ТЦК”.

Також Бабанін прокоментував дії ухилянтів – порекомендував зайнятися фізичною підготовкою і “попрацювати зі своєю свідомістю”.

Раніше Галка писала, що Володимир Бабанін очолив ТЦК і СП Прикарпаття у жовтні 2023 року. До того був командиром 109 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади, який дислокується в Івано-Франківську та очолював штаб 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

мобілізація

Читайте також: "Постійно бігати, ховатись і ухилятись від військового обов’язку не вийде", - начальник Франківського ТЦК і СП Володимир Бабанін