Мобілізованого прикарпатця змусили воювати з раком легенів (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

12 Сер, 2015 07:16

Мобілізованого прикарпатця змусили воювати з раком легенів (ВІДЕО)
Мобілізований житель Прикарпаття Євген Луц повернувся додому у важкому стані через 4 стадію раку легенів.

Євгена мобілізували в січні. Кілька місяців в учебці, потім передова, у липні – коротка відпустка, а потім знову в зону АТО, повідомляють Подробности.
“Пам’ятаю, їхав на передову. У Запоріжжі стало погано. Отямився вже, коли був на вокзалі в медпункті. Відправили в госпіталь”, – розповідає Євген Луц.
Вже 3 тижні Євген перебуває у лікарні. Спочатку в Запоріжжі,  тепер його доставили додому, в Коломию.
Транспортуванням Євгена додому довелося займатися волонтерам. Спочатку планували доставити його літаком, але єдиний наявний у розпорядженні запорізьких військових зламався.
Близько тисячі кілометрів хворого бійця везли на реанімобілі.
“Дівчата-волонтери знайшли бензин, знайшли кисень. Все було готово. Вакарчук подарував Запорізькому госпіталю реанімобілі, і він сам був ініціатором того, щоб Женю привезли саме на цьому реанімобілі”, – розповів волонтер з Коломиї Оксана Вандич.
Зараз Євген у Коломийській районній лікарні. Дихає за допомогою кисневої маски.
“Для пацієнта були запрошені всі необхідні консультанти, і тактика подальшого ведення, і лікування вирішується”, – розповів заступник головного лікаря Коломийської ЦРЛ Віктор Бойко.
Точний діагноз коломийські лікарі офіційно озвучувати відмовилися, родичі не давали згоди. Кажуть, важке захворювання легенів. “На жаль, коли це захворювання проявляє себе рентгенологічно, це вже пізні стадії захворювання”, – пояснює заступник головного лікаря Коломийської ЦРЛ Віктор Бойко.
Сам Євген Луц вже знає, що хворий на рак. У військкоматі стверджують, на момент мобілізації був здоровий. Як доказ коломийський військовий комісар показує результати медобстеження Євгена піврічної давнини.
“Він пройшов флюорографію 28 січня 2015. Є результати, той же аналіз крові та аналіз сечі. За захворювань серця, легенів, внутрішніх органів не було ніяких протипоказань”, – розповів військовий комісар Коломийського об’єднаного міського військового комісаріату Олег Пархоменко.
У детальному обстеженні необхідності не було, каже воєнком, оскільки призовник на самопочуття не скаржився. Не скаржиться боєць і тепер. Вірить, що відновити сили йому допоможуть сім’я і рідні стіни. Не втрачає надії повернутися на Схід і побачиться зі своїми фронтовими друзями.
“Колектив так, як вдома, став. Всі разом в наметах, разом в бліндажах. Всі разом. Сподіваюся, що я ще, Бог допоможе, видужаю, і я з ними зустрінуся”, – розповідає військовослужбовець ЗСУ Євген Луц.
Лікарі припускають, що окнозахворювання могло прогресувати стрімко. Але не виключають і медичну помилку. З’ясувати це можуть тільки експерти. Поки правоохоронці цією історією не зайнялися.

Відеосюжет дивіться з 16 хвилини 25 секунди.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...