Мода, музика, кіно: у Франківській громаді десять креативних бізнесів отримають до 100 тисяч гривень. УМОВИ

Автор: Жанна Головенко

19 Кві, 2024 12:33

Поділитись публікацією
Мода, музика, кіно: у Франківській громаді десять креативних бізнесів отримають до 100 тисяч гривень. УМОВИ

19 квітня в Івано-Франківську презентували концепцію та умови конкурсу підтримки інноваційного розвитку підприємництва в Івано-Франківській громаді. Десять проєктів креативної галузі мають отримати ваучер на суму до 100 тисяч гривень. 

Про це пише “Галка” з місця події. 

Конкурс стартував 18 квітня і триватиме до 7 травня. Учасниками можуть стати мікропідприємства, ФОПи чи ТОВ, які працюють у сфері креативної економіки. Десять переможців матимуть фінансування до 100 тисяч гривень на маркетингові чи консалтингові послуги, а також інновації. 

“Акцент саме на мікробізнес. Ми хочемо підтримати наш малий бізнес. У Палці Потоцьких ми створюємо креативний простір, і для того, щоб цей простір не просто існував, але й наповнювався змістом зсередини, щоб там відбувалися події, ми робимо такий конкурс, щоб підтримати творчих людей у напрямку мистецтва та інших креативних галузях”, — пояснює начальниця відділу роботи з міжнародними організаціями Департаменту інвестиційної політики та секретарка конкурсної комісії Галина Овенко.  

Інноваційні ваучери можуть отримати бізнеси, котрі займаються дизайном, музикою, модою, фотографіями, кіно, програмним забезпеченням, видавничою справою, науковими дослідженнями, розробками тощо.

Потенційний учасник може подати тільки один проєкт. Аби долучитися до конкурсу, необхідно:

  • заповнити опис проєктубюджет проєктузаяву на участь, підготувати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  • з 18 квітня по 7 травня 2024 року надіслати заповнені, скановані та підписані документи на електронну адресу: [email protected] або занести друковані примірники за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Української Перемоги, 23, “Промприлад.Реновація”, 3 поверх, офіс Управління проєктної діяльності Департаменту інвестиційної політики (з 9.00 до 16.00, обід: 12.00-13.00).
  • підготувати коротку (до 3-х хв.) презентацію свого проєкту – про дату та час презентації повідомимо учасникам окремо. 

30 травня конкурсна комісія визначить переможців. Зокрема, увагу звертатимуть на такі критерії: 

  • вплив результатів реалізації проєкту на підвищення капіталізації бізнесу: створення інтелектуальної власності, залучення інвестицій тощо;
  • вплив результатів реалізації проєкту на комерційний результат: збільшення обсягів продажів, зростання експорту, виведення на ринок нової продукції або послуг;
  • новизна проєкту: наскільки проєкт є інноваційним для компанії та міста;
  • актуальність проєкту. 

“Коли ми виберемо переможців конкурсу, далі будемо укладати контрактування. Ми даємо три місяці на реалізацію цього проєкту. Тоді треба буде відзвітуватися, що вам вдалося втілити, яку користі ви отримали від ваучера. Ми хочемо, щоб це була інвестиція, щоб ці гроші сприяли розвитку, а не щоб їх просто взяли й на цьому все”, — зазначає Галина Овенко.