Модернізація інфраструктури є головною передумовою розвитку регіонів, – Омелян на Прикарпатті

Автор: Турій Роман

22 Бер, 2019 19:10

Модернізація інфраструктури є головною передумовою розвитку регіонів, – Омелян на Прикарпатті
У рамках проведення Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка було обговорено питання у галузі дорожньої інфраструктури.

Глава держави наголосив на важливості проведення аудиту якості будівництва автомобільних доріг в Україні.

«Друзі мої, це має бути не лише справою Порошенка. Це спільна справа і ми постійно маємо про це говорити. Тому я повністю підтримую вчорашнє рішення Уряду про аудит як якості, так і процедури», – зазначив Президент.

Окрім того, перебуваючи на Івано-Франківщині для участі в Раді регіонального розвитку, міністр інфраструктури України Володимир Омелян взяв участь у секторальній зустрічі із першим заступником голови облдержадміністрації Марією Савкою та керівництвом Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області щодо обговорення стану місцевих доріг та перспектив реалізації інфраструктурних проектів на Прикарпатті.

«Модернізація інфраструктури є головною передумовою розвитку регіонів і формування заможних місцевих громад. Реформи, підтримані Президентом України, працюють ефективно. Свідчення тому – розвиток автодорожньої галузі протягом останніх чотирьох років. Дорожній фонд дозволяє нам активно розбудовувати мережу автошляхів. Також ми почали відновлювати мости, які є елементами критичної інфраструктури Західної України», – сказав Володимир Омелян.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...