Мої роботи про життя: Ірина Токарська представила франківцям витинанки та живопис (ФОТО)

22 Чер, 2024 16:29

Поділитись публікацією
Мої роботи про життя: Ірина Токарська представила франківцям витинанки та живопис (ФОТО)

20 червня в Івано-Франківську Ірина Токарська презентувала власну виставку витинанок та живопису “В обіймах світла”.

У виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України Ірина Токарська представила близько 50 робіт.

Назву заходу «В обіймах світла» пані Ірина вибрала не випадково. Вона вважає, що в будь-якій ситуації треба прагнути іти до світла.

«Це є любов до життя, природа, людські почуття, народна казка. Це все вкладається собі, як хоче, живе на окремих площинах. Мої роботи про життя. Я за життя, за оптимізм, навіть в цю найтяжчу хвилину, за щастя і за любов, тому такі й посили цієї виставки» — коментує пані Ірина.

Ірина Токарська не вважає жодну свою роботу особливою, а любить усіх їх однаково. Витинанки складаються з багатьох шарів паперу, може бути до 20 шарів. Вони розповідають історії, які кожен відвідувач може прочитати по-своєму. Також витинанки зовсім не мають назви, а художниця вважає, що назви тільки ускладнюють сприйняття.

Живописом Ірина Токарська почала займатися пізніше, ніж витинанками. В кожній із них теж закладена історія, яку людина може роздивитися.

Ірина Токарська творить вже 30 років. Її роботи були на багатьох виставках в Україні, Туреччині, Польщі та Білорусі.

Виставку в Івано-Франківську можна відвідати з 20 червня до 7 липня у виставковій залі спілки художників України, що на Незалежності, 53.

Текст Єлизавети Нечипуренко