“Молодь не лайкає. Молодь голосує”: франківців кличуть на інтерактивну лекцію про вибори

Автор: Застава Максим

14 Лип, 2019 18:12

“Молодь не лайкає. Молодь голосує”: франківців кличуть на інтерактивну лекцію про вибори

16 липня з 13:00 до 16:00 в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” (Незалежності, 46) відбудеться інтерактивна лекція та моделювання виборчого дня для молоді.

Лекція спрямована на підвищення знань молоді у наданих їм державою виборчих правах. Захід проводиться саме зараз, оскільки вже 21 липня в Україні відбудуться вибори до парламенту.

Захід складатиметься з двох частин. Перша – інтерактивна лекція, під час якої аудиторія не лише слухає чи запитує незрозумілі для них питання, а бере активну участь в онлайн вікторині. Після закінчення вікторини програма автоматично висвітлює переможця, який отримає приємний приз.

Між першою та другою частиною заходу пропонуємо невеличку перерву зі смаколиками.

Друга частина полягає у моделюванні виборчого дня: як воно бути Головою ДВК, секретарем та іншими.

“Розглянемо на практиці форс-мажорні ситуації, які трапляються на дільницях. І найважливіше: ми не агітуємо слухачів за певні партії. Мета нашого заходу – підвищити знання виборчих прав, наданих нам державою”, – пояснюють організатори.

Навчальний модуль розроблено Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні в рамках всеукраїнської кампанії з просвіти виборців “Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Британської допомоги від уряду Великої Британії.

“Захід розроблений на базі інтерактивних методик навчання для дорослих, тому внесок кожного безпосередньо протягом заходу важливий. Мета заходу – підвищити долученість до виборчого процесу, а саме – рівень участі у позачергових парламентських виборах”, – додають у громадському центрі “Вікно в Америку”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...