“Молодь змінить Україну” – Фонд Богдана Гаврилишина запрошує івано-франківців взяти участь у проекті

Автор: Турій Роман

05 Aug, 2014 13:38

Поділитись публікацією
“Молодь змінить Україну” – Фонд Богдана Гаврилишина запрошує івано-франківців взяти участь у проекті

Сьогодні відбулася презентація програми Фонду Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну». Даний проект надає багато можливостей активній молоді реалізувати свої плани та поїхати за кордон для вивчення питань, покликаних покращити Україну.

Богдан Гаврилишин – видатна особистість, однин із засновників міжнародного економічного форуму в Давосі, дійсний член Римського Клубу, радник президентів багатьох країн. Більш детально про дану програму розповів заступник голови ВГО «Молодий Народний Рух» Олексій Захарченко, який сам являється учасником даного проекту і нещодавно повернувся із Німеччини.

Насамперед організатори перезентації приїхали до Івано-Франківська, щоб популяризувати цю програму серед молоді. Адже основною місією Фонду Гаврилишина є сприяння вихованню і становленню людей нового покоління, свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства. У програмі “Молодь змінить Україну” задіяні 250 людей. І, на жаль, тільки двоє людей з Івано-Франківська є учасниками Фонду. А саме, це представники громадськості, які їхали до Польщі вивчати питання про можливості молодіжного працевлаштування.

Серед учасників Фонду є молоді бізнесмени, освітяни, громадські активісти і студенти. Ці активні молоді люди уже побували в Австрії, Німеччині, Ногвегії, Польщі, Швейцарії та Швеції.

Щоб взяти участь у програмі, потрібно організувати групу з 5-7 молодих людей, представників різних спеціальностей. Обрати одну країну, підготувати проект її комплексного вивчення та окремо зазначити сферу зацікавлення кожного учасника групи. Також потрібно подати аплікаційну заявку, резюме та мотиваційного листа від кожного учасника групи до БФБГ на адресу [email protected].

Також під час заходу відбулася презентація фільму  «Місія свободи» про життя Богдана Гаврилишина. Фільм розповідає про людину, що з дитинства усвідомила важливість відчувати свободу, говорити лише правду та навчатися протягом всього життя