Молодій долинянці потрібна пересадка печінки та допомога на дорогу операцію

Автор: Єва Жасминова

12 Nov, 2021 12:06

Молодій долинянці потрібна пересадка печінки та допомога на дорогу операцію

Аліні Шатковській з  Долини, що на Івано-Франківщині, діагностували цироз печінки. 38-річній жінці потрібна пересадка печінки, але коштів на операцію не вистачає.

“Важко і серце розривається від болю сьогодні, всі ці дні від того часу як до нашої родини прийшла біда, мою рідну сестричку спіткала хвороба, внаслідок аутоімунних уражень печінки, лікарі ставлять діагноз “Криптогенний цироз печінки, синдром портальної гіпертензії ст. субкомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу І ст., спленомегалія, помірний асцит, енцефалопатія, клас С по Сhild – Pugh, хронічна печінкова недостатність. Остеопороз.

У Аліни підростає син, якому нещодавно виповнилось 14 років, він не уявляє свого життя без улюбленої матусі. Ми всі не уявляємо нашого життя без неї. За прогнозами лікарів часу у нас дуже мало. Пересадка печінки – це єдиний шанс для неї вижити. Хвороба дуже швидко прогресує, але попри це все Аліна тримається з останніх сил, і ми всі віримо, що вона дочекається трансплантації. Але діяти потрібно невідкладно. Потрібна термінова трансплантація печінки», – розповіла сестра Аліни Уляна Дубас.

На лікування, операцію та подальшу реабілітацію потрібно великі кошти, які є непосильними для родини.

«Звертаюся до всіх небайдужих з проханням відгукнутися та допомогти хто чим може: молитвою, фінансово та спільними зусиллями врятувати нашу Алінку – мою єдину сестричку, мою рідну кровинку, їй всього 38 років, яка так хоче жити і буде вдячна кожному з вас», – благає Уляна Дубас.

Реквізити для допомоги: 

Карта ПриватБанк:
4149 4993 9243 0912 – Шатковська Аліна Михайлівна

КартаПриватбанк:
4149 4993 9243 0920 – Дубас Уляна Михайлівна (сестра)

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry