Молодим батькам показали дитсадок, який має запрацювати вже цієї осені (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Jun, 2015 15:47

Поділитись публікацією
Молодим батькам показали дитсадок, який має запрацювати вже цієї осені (ФОТО)

Іванофранківцям та їхнім малим діткам провели відкриту екскурсію приміщеннями другої черги дитсадка “Ромашка”, що на Вовчинецькій, 210.

Читайте також: Мерія розірвала договір на придбання медичних меблів. Марцінків радив розбити його на дрібніші

Як відомо, нещодавно це приміщення вдалося повернути з рук бізнесу. Нині тут виховується майже дві сотні діток. Ще сотню малюків у ясла та старші групи очікують прийняти 1 вересня.
Як розповів присутнім генпідрядник робіт Роман Галіпчак, наразі у другій черзі дитсадку роботи виконані на 80%. Завершується монтаж міжкімнатних дверей, санвузлів, робітники приступають до облаштування підлоги у кімнатах та спортзалі.

“Проект ведеться по сучасних вимогах, є автономна котельня, екологічні матеріали. До 1 вересня плануємо завершити роботи, від нас затримки не буде”, – запевнив Галіпчак.

Ініціатор екскурсії, лідер міської “Свободи” Руслан Марцінків зізнався — повернути цей дитсадок коштувало значних зусиль.

“Частина садка, яка нині в ремонті, була не так давно у приватних руках, але нам вдалося домовитися на користь громади. Ми все зробимо, аби вже скоро у Івано-Франківську було достатньо місць для наших дітей”, – каже Марцінків.

Юні батьки зізнаються — “новосілля другої черги” у цьому дитсадку очікують з величезним нетерпінням. Адже є хороші відгуки про роботу вже існуючих груп.

“Внучок мій сюди вже ходить, і я дуже задоволена. Гарні вихователі, тут чисто, акуратно, годують дуже добре. Внучок мій встає о шостій ранку і вже хоче йти в садок”, – каже пані Марія.

Як відомо, сьогодні зводять дитсадки у Пасічній, приміських Угорниках, Хриплині, Крихівцях, Вовчинці, повернуто громаді садок на Хоткевича 11а. Закладені плани під нові дитсадки на Каскаді поблизу 25 школи та позаду “Епіцентру”.