Монетизація пільг: куди звертатися в Івано-Франківську

Автор: Застава Максим

18 Вер, 2019 16:31

Монетизація пільг: куди звертатися в Івано-Франківську

З 1 жовтня в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Читайте також: МІУК похизувався рекордною сплатою податків (ДІАГРАМА)

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (зі змінами, внесеними постановою від 14.08.2019 року №807).

Відповідно до ухваленого рішення Кабінету Міністрів України паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

Пільги у готівковій формі на опалювальний сезон 2019-2020 років за бажанням пільговика можуть бути призначені на підставі особисто поданої до департаменту соціальної політики, заяви в якій зазначаються реквізити поточного рахунку, відкритого в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошти» до 15 жовтня 2019 року.

Заяву про надання пільг у грошовій формі можна подати в департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського,29; каб.7,8; тел.556521

КП “МІУК” нагадує, що відповідно до системи монетизації субсидій, підприємство не володіє інформацією про факт і обсяг призначених субсидій та пільг.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry