Монологом про Схід, зірваним голосом та обіцянками повернутися навесні Вакарчук розчинив Франківськ в “Океані Ельзи” (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

01 Жов, 2016 01:24

Поділитись публікацією
Монологом про Схід, зірваним голосом та обіцянками повернутися навесні Вакарчук розчинив Франківськ в “Океані Ельзи” (ФОТО)

30 вересня в Івано-Франківську на міському стадіоні “Рух” відбувся концерт гурту “Океан Ельзи”. 

Читайте також: На Івано-Франківщині агітаційний фальстарт парламентської кампанії - ОПОРА (ФОТО)

Найперше, на що звернув увагу фронтмен легендарного українського колективу, що у нашому місті дуже тепло. А ще декілька днів тому музиканти на своїх виступах “хукали парою”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це ніби якесь диво”, – на концерті Вакарчук поділився враженням від погоди у Франківську.

Цей виступ став особливим не тільки для франківських (і не тільки) фанатів, а й для самого гурту та Святослава Вакарчука зокрема.

Чи не найбільше людей вразив чуттєвий монолог соліста “Океану Ельзи” перед виконанням пісні “Мить”.

“У власних спогадах постійно повертаюся туди – на Схід – і розумію, що якби не ті хлопці та дівчата, які захищають нас зараз там, то, може б, і цього концерту не було, може, ми б не фотографувались так красиво сьогодні в місті та, взагалі, багатьох речей, можливо, не було б. А вони зараз там продовжують стояти, і не просто стояти, а ризикуючи життям. А дехто вже віддав своє життя за нас з вами. Цю пісню я писав зі сльозами на очах. І щоразу, коли її співаю, трішки хвилююся”, – поділився своїми почуттями Славко.

Також не можна було не помітити, що замість звичного синьо-жовтого прапора на мікрофоні фронтмена висіла чорна хустка.

Але у Вакарчука була ще одна причина для хвилювань – до Франківська на його виступ приїхали батьки. Для свого тата співак виконав одну з найважливіших для нього композицій – “Друг”, проте фанати так і не побачили родину Вакарчуків разом на концерті, – інформує з місця події кореспондент “Галки”.

Однак на одній  сцені з “Океаном Ельзи” “засвітилася” маленька дівчинка у віночку, якій Славко дав шанс заспівати з ним легендарну пісню гурту “Я не здамся без бою”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дівчинка у віночку підкорила Вакарчука на концерті у Франківську (ФОТОФАКТ).

Варто зазначити, що франківські фанати порадували музикантів подарунками. Ще на початку виступу Вакарчук отримав жовті повітряні кульки, які символічно відпустив у небо під пісню “Сонце”. Також на сцену передали картину із зображенням музикантів, виконану олівцем. Звісно, не обійшлося без синьо-жовтих букетів та прапорів. Один стяг особливо привернув увагу соліста.

“Отже, що тут пише? Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Київ, Влада “пазвані мнє”. Ні, насправді тут написано Денчик “пазвані мнє”, – пожартував Вакарчук.

Загалом концерт у Франківську тривав дві з половиною години. Музикантів тричі викликали “на біс”.

“Якщо ми будемо так країну будувати, як концерти проводимо, то нам не буде ціни. Але я відчуваю, що ми сьогодні недоспівали, і думав про це впродовж усього концерту. Причина – моє хворе горло. Але ми дамо ще один концерт у Франківську весною. Я поговорив з організаторами, вони сказали: “А давай”, тому до зустрічі весною”, – поділився Святослав Вакарчук.

На завершення “Океан Ельзи” подарував франківчанам уже легендарну пісню “Обійми”.

Теги: