З настанням теплої пори року варто подбати про те, щоб у приміщення не потрапляли пил, пух, дрібна мошкара і комахи. З цією метою виготовляються москітні сітки.
Сучасні виробники пропонують вироби усіляких розмірів, конфігурацій і навіть з різними системами кріплення. Замовити надійну сітку під параметри свого вікна або дверей можна тут: https://vikna.ua/uk/komplektuyushhie/moskitnye-setki/.
Види москітних сіток
За типом конструкції розрізняють кілька видів сіток:
- Рамкова. Найпопулярніший варіант виробу, який іде в комплекті до вікон із ПВХ. Рамкові сітки можна встановлювати зовні вікна або в отворі. Добре, що така конструкція ідеально сумісна як із новими вікнами з металопластику, так і зі старими дерев’яними рамами. Якщо обрали рамну конструкцію, бажано, аби рама сітки була алюмінієвою з товщиною стінки від 0,7 до 1 мм.
- На липучці. Легкий, мобільний варіант москітної сітки, яка кріпиться до внутрішньої частини рами. Під час зберігання займає мінімум місця.
- Рулонна сітка. Конструкція хороша тим, що її можна використовувати, коли вона найбільш актуальна. Не знімається. Рулонні сітки, так само як і рамкові, встановлюють і на балконних дверях, під час скління балконів, веранди, альтанки.
- Розсувна. Цей варіант особливо підходить у разі холодного скління балконів. Сітка пересувається по напрямних за допомогою роликових коліщаток.
Додаткові опції
Крім того, що сітка перешкоджає потраплянню у приміщення пилу, комах і пуху, деякі варіанти розроблені спеціально для експлуатації за наявності в будинку тварин. Так москітна сітка «Антикішка» виконує кілька додаткових функцій:
- не дозволяє тварині зіпсувати полотно кігтями;
- витримує вагу тварини, захищає її від випадання з вікна;
- зберігає естетичний вигляд вікна;
- не перешкоджає вільному потоку повітря.
Усе це забезпечують вінілові, покриті поліестером нитки, які використовують під час виготовлення конструкції.
А щоб захистити приміщення і від просочування пилу, можна вибрати сітку «Антипил».
Як обрати москітну сітку
Під час вибору, крім основного призначення сітки і типу конструкції, варто звертати увагу на розмір осередку. Оптимальний варіант — діаметр від 0,6 до 1,2 мм.
У компанії Vikna Ua https://vikna.ua/uk/ ви можете замовити сітку будь-якого розміру, кольору, конструкції. Співробітники виїжджають на заміри, щоб зробити готовий продукт ідеальним. Компанія також пропонує металопластикові вікна та комплектуючі до них у більш ніж 20 містах України. В асортименті є продукція як українських, так і європейських виробників, зокрема Rehau, KBE, VEKA, «Віконда» та ін.
Довіряйте кращим, щоб одержати високу якість!