Мовчання дозвільного органу як і порушення строків на відповідь означає для підприємців мовчазну згоду

Автор: Вадим Войтик

19 Лип, 2015 19:26

Мовчання дозвільного органу як і порушення строків на відповідь означає для підприємців мовчазну згоду

Державна регуляторна служба України роз’яснила, як діє принцип “мовчазної згоди”. Про це йдеться в листі від 25 червня 2015 року № 4450/0/20-15.

Принцип мовчазної згоди – принцип, згідно з яким суб’єкт господарювання набуває права на здійснення господарської діяльності без отримання відповідного документа дозвільного характеру. Зазначене стосується випадків, коли суб’єкт господарювання в установленому порядку подав заяву і документи в повному обсязі, але у встановлений законом термін документ дозвільного характеру або рішення про відмову в його видачі не видано або не надіслано.

Якщо у встановлений законом строк суб’єкту господарювання не видано або не надіслано документ дозвільного характеру або рішення про відмову в його видачі, то через десять робочих днів з дня закінчення встановленого строку суб’єкт господарювання має право здійснювати господарську діяльність.

Копія заяви (описи прийнятих документів) з відміткою про дату їх прийняття є підтвердженням подання заяви і документів адміністратору або дозвільному органу.

Днем видачі документа дозвільного характеру вважається останній день строку розгляду заяви дозвільним органом, передбаченого законом.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry