МОЗ визнав “Буковель” причиною нової хвилі ковіду на Прикарпатті

Автор: Зелінська Тетяна

22 Feb, 2021 16:05

Поділитись публікацією
МОЗ визнав “Буковель” причиною нової хвилі ковіду на Прикарпатті

Міністерство охорони здоров’я вважає, що новий спалах коронавірусної хвороби в Івано-Франківській області почався з гірськолижного курорту “Буковель”.

Читайте також: Роботи зі створення "Малого Карпатського кола" цьогоріч пришвидшать, - заступник голови Офісу Президента

Про це на форумі “Україна 30. Інфраструктура” сказав заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, інформує “Галка” з посиланням на LB.ua.

“Ми очікували, що [нова хвиля] буде 5-10 лютого, але вона почалася трошки пізніше. За підрахунками пана Ляшка, нашого санітарного лікаря, це дав Буковель і іноземні туристи. І далі почало розходитися через місцеве населення”, – сказав Тимошенко.

Він запевнив, що влада зробила все можливе, щоб взяти спалах під контроль, і висловив сподівання на стабілізацію ситуації найближчим часом.

“Ліжка знайшли, техніка є, кисень є – сподіваюся, що ми зіб’ємо цю хвилю. Ми готуємося і в інших областях також, тому що бачимо, що в Чернівцях починається підйом деякий, в Закарпатській області”, – сказав заступник голови ОП.

Додамо, що лікар-інфекціоніст, викладач школи охорони здоров’я НАУКМА Володимир Курпіта вже раніше говорив, що поляки та британці, які побували на гірсько-лижному курорті “Буковель”, могли завезти на Івано-Франківщину британський штам коронавірусу.