Може мер побавить?: франківці відреагували на “садки лише для дітей батьків у ЗСУ”

Автор: Застава Максим

01 Вер, 2022 16:49

Поділитись публікацією
Може мер побавить?: франківці відреагували на “садки лише для дітей батьків у ЗСУ”

Як інформувала “Галка”, у мерії Франківська повідомили, що до садків пустять лише дітей, батьки яких працюють або служать в ЗСУ.

Про це повідомили на сайті міського голови Руслана Марцінківа, передає Галка.

“У зв’язку із тим, що відкритися змогли не всі садки, то відвідувати їх зможуть діти, обоє батьків яких працюють або служать в ЗСУ. Для цього потрібно надати підтверджуючі документи, – зазначається у повідомленні.

Реакція містян у фейсбуці не забарилася. Наводимо частину коментарів (збережено орфографію та пунктуацію авторів):

Марія Красуляк За такою логікою мера та керівництва, я повинна залишити дитину вдома саму, бо чоловік на роботі, поки я шукатиму собі роботу і візьму довідку про працевлаштування, так? Так не можу я піти на роботу поки не знайду де залишити дитину! Чи я повинна віддати дитину в приватний заклад десь в будинку на 1 поверсі, де точно немає ніякого укриття? Я не розумію такої дискримінації! 2 роки не могли потрапити в садок, бо не було місць, нарешті з новою реєстрацією вдалося записати дитину, але не тут то було… Ну “дякую”! Коли нарешті в нас будуть у всіх рівні права, і коли перестануть генерувати “премудрі” рішення! Буду надіятися, що моя дитина хоч потрапить в школу наступного року!

Анюта Демянчук Ми що не такі як всі,діти мають ходити в садок,був карантин не ходили.Зараз моїй дитині залишився останній рік ходити,я малозабезпечена мама, звідки намалювати дві довідки і ще й інвалід 2 групи . Ми хочемо відстоювати свої права.І таких нас багато,не я одна!!!

Іруся Дячук Так дівчата збираємося всі разом і йдем до мера,бо інакше ніяк,може мер побавить дітей наших поки ми будем влаштовуватись на роботу щоб взяти довідку

Ігор Інсайдер Брехня надали довідки що працюємо. Сказали що тільки 10 чоловік іде . А те що їм надали довідку що ми 8 в списку були і місце гарантоване, їм до сраки. Корупція рулить .

Nadiia Petruniak А якщо в сім‘Ї двоє дітей і мама в декретній відпустці?

Марія Красуляк Руслан Марцінків, ознайомтесь з законом, будь ласка, і не діліть дітей, бо в кожного рівні права на освіту, незалежно від того працють батьки чи ні!

Victoriya Tomkiv Все правильно, без потреби немає чого дітей пхати в такий час. В країні війна. Я сама дитину б не давала, але обоє працюємо. А якщо мама в декреті, чи не працює, то чого має вона дитину дати, а сама вдома сидить

Олександр Качанко Така система дошкільної освіти, виглядає, м’яко кажучи, як “знущання” над дітьми і батьками.