“Можливість дати своїй дитині найцінніше”. Відома франківка розповіла про годування грудьми

Автор: Зелінська Таня

08 Сер, 2019 12:39

“Можливість дати своїй дитині найцінніше”. Відома франківка розповіла про годування грудьми

В Івано-Франківську завершився соціальний проєкт “Відомі франківки – за грудне вигодовування!”.

З 1 по 7 серпня відомі франківські матусі на сторінці КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” у Facebook ділилися досвідом про те, як годували своїх діток грудним молоком, про чудовий психоемоційний і фізичний зв’язок, який необхідний як мамі, так і немовлятку. 

Завершила проєкт “Відомі франківки – за грудне вигодовування!” засновниця та керівниця мовно-літературної студії “Натхнення”, керівниця гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості, чарівна і творча Ольга Андріяшко.

«Я мама двох чарівних донечок – Соломії та Владочки. Навіть не «пролітала» ніколи думка про інший варіант годування моїх діток, як годування грудним молоком. Старшу годувала майже до 2 років, меншу – понад рік. Зі старшою процес налагоджування грудного годування був не простий: жахливі тріщини, біль, масажі крізь сльози… Та коли ми вийшли на «свою хвилю», то це виявилося неймовірно зручно та легко: їжа, яка завжди з тобою та моїми дівчатками. Заколисування, заспокоювання, і звісно, годування .

Мамині «ціці» – то все для дитини. Неймовірні хвилини єднання, коли і мама може відпочити, полежати чи заснути, насолодитися тим, як росте її дитятко. Грудне вигодовування – чудовий період у життя жінки, можливість дати своїй дитині найцінніше», – розаовідає Андріяшко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry