Можливо, до охорони магістральних газопроводів залучать 5 батальйон територіальної оборони області – Романюк

Автор: Турій Роман

28 Чер, 2014 16:01

Поділитись публікацією
Можливо, до охорони магістральних газопроводів залучать 5 батальйон територіальної оборони області – Романюк

Як повідомив виданню  www.galka.if.ua депутат обласної ради Юрій Романюк він буквально щойно мав розмову із генералом внутрішніх військ, який керує Нацгвардією Кривенком.

Читайте також: Депутат облради пропонує переробляти сміття Івано-Франківська та половини області на Цементно-шиферному заводі

В розмові генерал повідомив, що Івано-Франківський батальйон Нацгвадії є бойовою одиницею, тому він буде виконувати поставлені задачі в зоні АТО. А от батальйон із Миколаєва складається із відмобілізованих, які участі в бойових діях не беруть і можуть охороняти магістральні газопроводи.

За словами Юрія Романюка, він порекомендував керівництву Нацгвардії зв’язатися із МО, щоби вирішити питання по охороні ГТС силами 5 батальйону територіальної оборони Івано-Франківської області. Тим більше, каже депутат, що в батальйоні служать хлопці, які живуть в районах, де проходить магістральний газопровід і добре орієнтується на місцевості.

«На кінець розмови генерал заявив, що уже ніхто нікуди не їде», – каже Романюк, проте наразі не зрозуміло чи це відмовка, чи дійсно рішення буде переглянуте.

Нагадаємо, орієнтовно в неділю чи понеділок в Івано-Франківськ мав прибути батальйон Нацгвардії з Миколаєва для охорони магістральних газопроводів, які проходять територією Прикарпаття.