Мріє стати професійним актором: школяр з Косівщини зіграв у фільмі “Памфір” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

31 Mar, 2023 14:39

Поділитись публікацією
Мріє стати професійним актором: школяр з Косівщини зіграв у фільмі “Памфір” (ФОТО)

Станіслав Потяк з села Яворів Косівського району – юний актор.

Як раніше писала “Галка”, в кінотеатрах України почали демонструвати повнометражний художній фільм «Памфір». Жителів Косівщини ця подія мала би особливо зацікавити, адже одну з ролей (роль сина Памфіра – Назара) у ньому зіграв непрофесійний актор, житель села Яворова Станіслав Потяк.

Староста Яворівського старостинського округу Віта Копильчук розповідає про односельця:

“Станіслав Потяк народився 9 лютого 2007 року, виріс і живе у нашому мальовничому селі Яворові. Він – старший син у сім’ї, має ще двох молодших сестричок. Зараз навчається у 10-му класі Яворівського ліцею «Гуцульщина», є одним із кращих учнів. В школі часто бере активну участь у виховних заходах, оскільки йому притаманні вроджені обдарованість і харизма. Людей до Станіслава притягують його простота, доброта та ввічливість. Хлопець любить спорт, бере участь у спортивних змаганнях, зокрема, добре грає у волейбол”

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку “Місто. Косів”.

Мама Станіслава Богдана, – відома майстриня ліжникарства. До неї часто приїжджають люди з інших сіл і міст, щоб придбати колоритний гуцульський ліжник. Одного дня до їхньої майстерні завітала режисерка, сценаристка Єлизавета Сміт і розповіла, що на Буковині знімають фільм, триває кастинг на головні та ролі другого плану.

Станіслав відправив на кастинг три відео: найвеселішого та найсумнішого характеру, а також – відео звичайного свого дня. Йому запропонували приїхати у Верховину – на кастинг. Через місяць запросили до Києва – взяти участь у примірюванні сценічних костюмів. Опісля повідомили про затвердження на роль Назара у фільмі «Памфір».

У майбутньому Станіслав мріє стати професійним актором», – зазначила староста села Яворова Віта Копильчук.

Джерело: газета «Гуцульський край» №13, від 31 березня 2023 року