“Мрію, щоб мої доньки жили у вільній європейській Україні”: начальник медичної служби 102-ї прикарпатської бригади ТрО Андрій Гаман (ФОТО)
21 Жов, 2023 12:11
Франківський військовий, начальник медичної служби 102-ї бригади ТРО Андрій Гаман, днями завітав до рідного ІФНМУ. Передав бойовий прапор з передової, а також ще кілька трофеїв, які будуть розігруватись на благодійному аукціоні 25 листопада. Андрій Гаман розповів про мотивацію служити у війську, про відчуття підтримки з тилу та те, що на передовій зараз бракує бойових медиків.
Про це пише Галка з посиланням на інтерв’ю прес-служби ІФНМУ.
Андрій Гаман є начальником медичної служби 102-ї бригади ТРО та працює на Запорізькому напрямку. Випускник стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету, стоматолог за освітою та держслужбовець за професією підписав контракт з теробороною, тож своє життя пов’язав з військовою службою. З перших днів повномасштабного вторгнення відстоює незалежність нашої країни. Нині він разом із колегами рятує життя побратимів. Вдома, в Івано-Франківську, залишив дружину та трьох донечок.
“Вступив на військову службу ще 16 лютого 2021 року. Таке рішення прийняв цілком свідомо і без вагань. Попередньо працював 9,5 років головним державним інспектором відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області. Вичерпав себе у цій сфері, тож задумався, чим можу бути корисним своїй країні. На той час рідний старший брат Тарас служив у АТО ще з 2015 року. Він також випускник ІФНМУ. Я цілком усвідомлював, що в країні триває війна і розумів, що нам потрібно зміцнювати свою обороноздатність. Пам’ятаю, зателефонував тодішній командир 102 бригади ТРО. Ми познайомились, поспілкувались, і він запропонував очолити медичну службу”, – розповідає Андрій Гаман.
Також начальник медичної служби 102-ї бригади ТРО розповів, що на передовій у боях із російськими окупантами найбільше відчувається брак бойових медиків.
“Ми справді відчуваємо “кадровий голод” — дуже бракує спеціалістів. Оскільки є багато пацієнтів, нам дуже часто просто не вистачає рук. Адже крім порятунку військових доводиться рятувати ще й місцевих, адже цивільних медиків у них не залишилося взагалі. Коли працюєш цілодобово кілька днів поспіль, то трохи стає важко. Тож запрошуємо в нашу команду, такі фахівці сьогодні справді на вагу золота. Від злагодженості і професіоналізму медиків залежить життя наших захисників”, – додав Андорій Гаман.
Захисник розповів наскільки йому важлива підтримка рідних.
“Дружина, діти, рідні мене справді дуже сильно підтримують і є тою беззаперечною причиною, яка змушує мене дивитися у майбутнє з оптимізмом. Мрію понад усе, щоб мої доньки жили у вільній європейській Україні. Наше завдання прогнати окупанта із рідної землі.
Бувають такі хвилини, коли відчуваєш емоційне виснаження. І найбільше тоді зігріває дзвінок мамі, до слова, вона також лікар. Кілька хвилин розмови, і ти знову заряджений теплом рідних людей, готовий до роботи навіть у найскладніших, найекстремальніших умовах”, – каже Андрій Гаман.
Читайте також: Начмед прикарпатської ТрО збирає на портативний рентген-апарат