MriyDiy Project Camp: юних франківців кличуть на весняний онлайн-табір

Автор: Зелінська Таня

19 Mar, 2023 20:37

Поділитись публікацією
MriyDiy Project Camp: юних франківців кличуть на весняний онлайн-табір

Запрошуємо до Весняного MriyDiy Project Camp для дітей та молоді від 10 до 16 років.

Ділимося чудовою пропозицією на весняні канікули від MriyDiy Project School (MDPS)  – проєкту, що реалізується за ініціативи Благодійного фонду «СпівДія», спільно з Освітньою фундацією «МрійДій», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерства молоді та спорту України.

«Весна – це така пора року, коли дуже добре починати щось нове» (Харукі Муракамі). Але ще краще, коли знаєш секрети успішного запуску нових проєктів і володієш ними з дитинства!

Тому команда MDPS радо запрошує українських дітей та молодь від 10 до 16 років на Весняний MriyDiy Project Camp, аби познайомити їх з ефективним інструментом досягнення мрій та втілення ідей – проєктним менеджментом!

Умови участі: БЕЗОПЛАТНО, головне – нестримне бажання розвиватися та пізнавати нове:

  • з 28 березня по 1 квітня 2023 року,
  • 2 години в день,
  • зустрічі у вікових групах: 10-12 та 13-16 років,
  • можливість перегляду занять у записі.

MriyDiy Project Camp – це 5 днів ОНЛАЙН занурення в управління проєктами, яке для підлітків може стати стилем життя або навіть майбутньою професією проєктного менеджера, що користується шаленим попитом на ринку праці.

Наш кемп, як і все у нашій MriyDiy Project School – без стін і кордонів! Тому кемпери можуть долучатися до зустрічей з будь-якого куточка світу!

Що чекає учасників:

Наші кемпери почують і побачать на реальних прикладах, що таке проєктний менеджмент, та дізнаються про світ, що оточує якісних проджектів: командотворення, маркетинг, комунікації, ризики, пошук ресурсів тощо.

Для всебічного і гармонійного розвитку, діти познайомляться і протестять на собі навички ХХІ століття та позитивне мислення.

Також у програмі:

  • історії успіху випускників MDPS,
  • майстер-клас для батьків,
  • запрошення на безоплатне навчання у MriyDiy Project School, що стартує у квітні!

Подати заявку на участь можна тут: https://forms.gle/NEemjY3aT4H5TT9P8.