“МТС-Україна” не працюватиме у Криму

Автор: Людмила Баран

01 Jul, 2014 11:06

Поділитись публікацією
“МТС-Україна” не працюватиме у Криму

У понеділок, 30 червня, в Севастополі закрилися всі офіси оператора мобільного зв’язку “МТС-Україна”.

Про те, що в місті закриють офіси українського оператора, севастопольських абонентів не повідомляли, передає місцеве видання “Севастопольські новини”, пише ТВі.

Мобільний зв’язок працює нормально, але городяни вишикувалися в довгі черги в місцях, де продають російські SIM-карти МТС.

На минулих вихідних оператор мобільного зв’язку “МТС-Україна” повідомив про погіршення якості зв’язку та можливе припинення обслуговування абонентів на півострові. Прес-служба компанії пояснює це неможливістю взаєморозрахунків з кримськими партнерами і абонентами в гривні.

“Сформована ситуація продовжує ускладнюватися, що може призвести до перебоїв у зв’язку, а також часткового або повного призупинення або припинення надання телекомунікаційних послуг на даній території з незалежних від компанії обставинам. Нині “МТС-Україна” докладає всіх зусиль для збереження можливості надання якісних послуг зв’язку в Криму”, – повідомляє прес-служба.

Компанія обіцяла обслуговувати кримських абонентів доти, поки зберігається технічна можливість.

Раніше міністр інформації та масових комунікацій Криму Дмитро Полонський заявляв, що МТС-Україна працює в Криму з рублями.