Мухітдінова: боротися із негативом допоможуть добрі справи і фізична праця

Автор: Турій Роман

23 Apr, 2014 16:07

Поділитись публікацією
Мухітдінова: боротися із негативом допоможуть добрі справи і фізична праця

Сьогодні Всеукраїнський День психолога. Проте, як виявляється праця психолога наразі в неособливій пошані, адже психологів і далі продовжують плутати із психіатрами.

Читайте також: Навчайся в Івано-Франківську: у мережі запустили флешмоб від керівників ІТ-компаній міста

Про це в коментарі www.galka.if.ua сказала психолог Наталія Мухітдінова, хоча і додала, що все ж крига недовіри починає потроху скресати.

«Якщо раніше до психолог зверталися одиниці, то тепер – десятки, а треба, щоби зверталися тисячі», – каже Наталія Мухітдінова.

За її словами, перш за все люди плутають психологів із психіатрами. Проте за її словами психологи ніколи не працюють із хворими людьми, а лише зі здоровими. Вони допомагають «зробити лад в голові» і розібратися із проблемами.

«Сьогодні дуже складний час, ідуть різні інформаційні потоки, люди губляться і на цьому фоні виникають різні психосоматичні розлади. Треба виділити всього лише годину для себе, щоби розібратися у всьому, що відбувається», – відзначає психолог.

За словами Наталії Мухітдінової, мало не щодня людей «накривають» негативні емоції, щоби впоратися із ними краще відволіктися.

«Найкраще відволікатися на фізичну працю – попилососити, вимити посуд, зайнятися вишивання чи просто побігати. Просто треба, щоби в мозку загорілися інші лампочки, відбулося зміщення акцентів», – каже психолог.

Окрім того, допоможуть боротися із негативом добрі справи. Це може буде як суспільнокорисна справа, наприклад, можна побілити дерева чи бордюри, чи, наприклад, точкова допомога комусь із тих, хто потребує допомоги.