Муніципали та працівники судової охорони провели спільні навчання (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

15 Кві, 2021 20:43

Муніципали та працівники судової охорони провели спільні навчання (ФОТО)

На Прикарпатті працівники Муніципальної інспекції провели навчання з надання домедичної допомоги для співробітників судової охорони. 

14 квітня в територіальному управлінні Служби судової охорони відбулися заняття для співробітників судової охорони під керівництвом інструкторів з домедичної допомоги Муніципальної інспекції Івано-Франківськ Юрія Титоренка та Михайла Попадюка.

У ході навчання муніципали ознайомили судових вартових з ознаками інфаркту, інсульту, удавленнях. Навчили діяти при втраті свідомості, судомах, критичних кровотечах. Розповіли основне про принципи комунікації при наданні домедичної допомоги, можливі поведінкові нюанси потерпілих та дали судовим охоронцям чимало корисних порад, інформує “Галка” з посиланням на територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській обл.

Обов’язковою частиною тренінгу була практика. Співробітники відпрацьовували заходи щодо надання домедичної допомоги потерпілим на своїх колегах, а саме: накладання джгуту при критичній кровотечі, повернення людини в безпечне бокове положення при відсутності свідомості та проведення прийому Геймліха.

Також інструктори звернули увагу слухачів на те, що в період пандемії коронавірусу не здійснюється дихання “рот-рот”, а проводиться тільки внутрішній масаж серця. Її виконання співробітники судової охорони практикували на спеціальному манекені.

Судові вартові Франківщини періодично тренуються у наданні першої домедичної допомоги для підвищення власних навичок, які є надзвичайно важливими для забезпечення життя та здоров’я працівників і відвідувачів судів, що знаходяться під їх охороною.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...