Музеї області боротимуться за відвідувачів

Автор: Людмила Баран

04 Jul, 2014 17:09

Поділитись публікацією
Музеї області боротимуться за відвідувачів

З допомогою інформаційної кампанії музеї Прикарпаття приваблюватимуть гостей.

Про це йшла мова 4 липня на нараді в ОДА про розвиток музейної справи в Івано-Франківській області.

“Першим кроком на шляху популяризації музеїв, є боротьба за відвідувача”, – вважає Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА.

За його словами, відвідувачі хотіли б самостійно ознайомитися з експозиціями і виставками, попередньо дізнавшись про нього з відповідних джерел. Тому треба удосконалювати  інформування потенційних відвідувачів, залучати ЗМІ.

Музейні співробітники повинні знайти контакт із відвідувачем та звернути увагу на методику проведення екскурсій. Сучасний музей повинен бути забезпеченим каталогами, афішами, репродукціями, мати сувенірні крамнички, а також широко анонсувати змінні експозиції.

«У нас в області є музеї світового рівня, які мають значний вплив на формування туристичної привабливості Прикарпаття. В Івано-Франківську повинні надаватися екскурсійні послуги, які є невід’ємною складовою комерційного туристичного продукту й глобальної індустрії туризму», – підкреслила Наталія Гасюк, директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА.

Фото – Юрій Гриньків