Музикант гурту KAZKA Дмитро Мазуряк мобілізувався до ЗСУ

Автор: Іра Блаженко

29 Чер, 2024 14:29

Поділитись публікацією
Музикант гурту KAZKA Дмитро Мазуряк мобілізувався до ЗСУ

28 червня Дмитро Мазуряк із гурту KAZKA привітав підписників з Днем Конституції та поділився, що мобілізувався до лав ЗСУ.

Про це музикант повідомив у своєму інстаграмі, пише “Галка”.

26-річний сопілкар із KAZKA Дмитро Мазуряк пройшов навчання й вже другий місяць проходить службу у Збройних силах України. Пише, що про службу розповість згодом. Наразі невідомо коли він знову зможе виступати разом з гуртом.

“Стаття 65. Конституції України
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.
Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону. Тож жию як книжка пише ))) Вже другий місяць я в Збройних Силах України. Пройшов навчання. Про службу трохи згодом”, – йдеться у дописі Дмитра.

Довідка:

Дмитро Мазуряк – український музикант-мультиінструменталіст, сопілкар гурта KAZKA, колекціонер народних музичних інструментів.

Народився 10 жовтня 1997 року в селі Іспас Вижницького району на Буковині. У шість років навчився грати на сопілці, в десять — на цимбалах. Навчався у музичній школі, є учнем гуцульського музиканта-віртуоза Романа Кумлика та майстра народних інструментів Михайла Тафійчука. Грає на більш ніж 30 музичних інструментах. 

2014 року вступив до Національного педагогічного університета імені М. П. Драгоманова за спеціальністю “вчитель музики”. Грав у ансамблях “Громиця” та “Королівна”, в етнопоп-гурті PATSYKI Z FRANEKA. 2018 року став учасником гурту KAZKA.

Читайте також: Хедлайнери "Карпатського простору": у Франківську "запалять" The Hardkiss і KAZKA (ВІДЕО)